Pauline Hendriks
Pauline Hendriks maakte in Israël kennis met verschillende Early Learning methods. Ze behaalde een certificaat aan het Israëli Early Development Centre om Engelse les aan Kleuters te kunnen geven en werkte, via die organisatie, op verschillende basisscholen in Israël. Ze werkte daar in groepjes van zes kinderen met de methode English for all children. Inspiratie vond ze bij haar zoon bij wie ze zag hoe feilloos hij accentloos Nederlandse liedjes nazong en dat terwijl hij niet in Nederland is geboren.
Ze werkte in Israël samen met de inmiddels overleden Uzi Hitman, een bekende Israëlische componist, aan haar methode kleuterengels. Na haar terugkeer naar Nederland heeft ze haar methode verder ontwikkeld en heeft ze zelf haar teksten op muziek gezet. Anders dan in Israël, dat in de wereld al lange tijd voorop loopt op het gebied van vroeg taalonderwijs, komt het vroege taalonderwijs in Nederland nu pas op gang. Wat dat betreft komt deze methode dan ook precies op tijd.
Pauline heeft er voor gekozen om de Engelse woordenschat te verwerken in uitsluitend liedteksten. “Inmiddels is wel bewezen dat peuters en kleuters vrij gemakkelijk al vroeg een tweede taal kunnen leren. Ik wilde een muzikale, overzichtelijke en eenvoudige uitgave voor kleuters maken, waar de eigen inbreng van ouders en docenten centraal staat.”
Verschenen van deze auteur
Kleuters leren zingend Engels
64 pagina's
Prijs: €19,99
More >>


