Studenten Grafisch Lyceum maken boektrailer jeugdthriller
Afgelopen maanden zijn studenten van Het Grafisch Lyceum Utrecht druk bezig geweest met het maken van een boektrailer voor de afgelopen maand verschenen jeugdthriller Password van Mirjam Mous.
Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum heeft al eerder een succesvolle samenwerking gehad met deze opleiding methet ontwerpen van boekomslagen en vroeg de studenten ditmaal om op basis van een voorpublicatie van het boek zich in te leven in de doelgroep, namelijk 12+.
Komende weken zal er op www.facebook.com/youngadultboeken een wedstrijd te vinden zijn waar gestemd kan worden op een van de twee boektrailers. Waarna de uitgeverij het winnende filmpje gaat inzetten in diverse social media-kanalen en richting de boekhandels.
> lees verder
Over het boek
Mick treft zijn beste vriend Jerro bewusteloos aan op diens slaapkamer. Snel laat hij een ambulance komen. Omdat hij geen familie is, mag hij niet met Jerro in de ambulance meerijden naar het ziekenhuis. Maar als hij daar even later naar zijn vriend informeert, wacht hem een vreemde situatie.
Stefan wordt na schooltijd opgewacht door een onbekende man. Hij vertrouwt het niet en gaat ervandoor. Wat wil die kerel van hem? Wanhopig probeert hij zijn achtervolger af te schudden.
De levens van de drie jongens raken op bizarre wijze met elkaar verweven. Vreemde gebeurtenissen volgen elkaar snel op en Jerro en Stefan lopen groot gevaar. Langzaam komt Mick achter de ontstellende waarheid.
Over de auteur
Mirjam Mous (1963) werkte jarenlang in het onderwijs voordat ze besloot zich fulltime op het schrijven te richten. In 1998 verscheen haar eerste boek. Mirjam Mous schrijft voor een breed publiek: grappige boeken voor jongere lezers, maar ook aangrijpende en superspannende boeken voor jongeren. Boy 7 werd genomineerd door De Jonge Jury en wordt binnenkort verfilmd. Inmiddels zijn er meer dan 25.000 exemplaren van Boy 7 verkocht.
Kijk voor meer informatie op www.mirjammous.nl
Media over Boy 7 van Mirjam Mous:
'Boy 7 is een ijzersterke thriller vol cliffhangers.' Kidsweek
'Boy 7 is een toonbeeld van vakmanschap.' NRC Handelsblad
Media over Vals Spel:
'Net als bij Mirjam Mous' vorige boek, het bejubelde Boy 7, wil je
niets liever dan Vals Spel in één ruk uitlezen.' Leesfeest.nl
'Prettig jongerenboek dat een brede groep zal aanspreken.' NBD Biblion


