Een goede kans

Minty is een vrolijk meisje, maar als haar ouders gaan scheiden stort haar wereld in.

Ned Buckley komt halverwege het jaar bij Minty in de klas. Hij is een humeurige, mysterieuze jongen die nooit praat. Als Minty haar toevlucht zoekt in Nettlebog, het bos waar de rivier tussen de bomen stroomt, ziet ze dat Ned met zijn oma in een caravan aan de rivier woont. En Minty ontdekt steeds meer over Ned: hij is in staat om wilde paarden te berijden. En hij weet dingen over het leven die haar zullen redden. Of op zijn minst een zeer goede kans zullen geven.

• Voor lezers van Annabel Pitcher en Sarah Crossan
• Van de internationale bestsellerauteur van De appeltaart van hoop
• Meeslepend, ontroerend en authentiek

Over De appeltaart van hoop:
‘Een originele roman over loyaliteit, vriendschap, liefde en hoop. Met personages die je niet snel vergeet.’ The Bookseller
‘Een bijzonder verhaal met levendige personages.’ The Sunday Times

Waar wilt u Een goede kans kopen?

Selecteer een van onderstaande winkels