De poppenspeler

Stuart MacBride
Gitzwarte thriller voor de fans van Val McDermid en Ian Rankin

Acht jaar geleden vermoordde De Poppenspeler vier vrouwen.

Drie andere vrouwen liet hij in kritieke toestand aan hun lot over. Ieder met een open buikwond. Ieder met een plastic pop vastgenaaid aan hun ingewanden. Daarna verdween hij spoorloos.

Rechercheur Ash Henderson heeft betere tijden gekend. Zijn gezin is verwoest. Zijn carrière is aan gort. En een gewetenloze crimineel probeert hem de bak in te krijgen. Dan wordt er een lijk met een plastic pop in de buikholte aangetroffen. Dr. Alice McDonald overtuigt het politiekorps ervan dat Ash de juiste man is om De Poppenspeler te pakken. Ash wordt vrijgelaten voor de duur van deze ene zaak. En dat is misschien precies genoeg tijd voor wraak…

Stuart MacBride is geboren en getogen in Aberdeen. Zijn internationale bestsellers Steenkoud, Dood kalm en Slachthuis werden bekroond met verschillende prijzen. 

Waar wilt u De poppenspeler kopen?

Selecteer een van onderstaande winkels